Wzory CV - nasze przykładowe realizacje

Przykładowe CV

Szukasz przykładowych dokumentów aplikacyjnych, które stworzyliśmy dla naszych klientów? Dobrze trafiłeś!

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory profesjonalnych CV, które najczęściej wybierają nasi Klienci.

Przykładowe wzory CV (NOWOŚĆ: CV z kodem QR)

Zamów profesjonalne CV!

 

Poznaj opinie Naszych Klientów:

Marta, Project Manager

Szukając inspiracji do samodzielnego napisania CV, przypadkowo trafiłam się na Waszego bloga , w którym znalazłam praktyczne wskazówki, …

Więcej na opineo

Małgorzata, Logistyk

Świetna i przyjazna współpraca ! Widać pasję i zaangażowanie, jeszcze raz dziękuję.

Więcej na opineo

Krzysztof, Administrator sieci IT

Pełen profesjonalizm i udany efekt końcowy, polecam profesjonalne CV ! Dzięki też za wsparcie i zaangażowanie które się rzadko spotyka.

Więcej na opineo

Zapoznaj się ze wszystkimi opiniami

Profesjonalne CV, który da Ci pracę

Tylko przejrzysty i dobrze napisany dokument aplikacyjny, pozwoli Ci otrzymywać więcej zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne. Nasze wzory CV odpowiadają aktualnym trendom i wymaganiom rynku pracy. Stawiamy na czytelny i jasny przekaz, który zaprezentuje Twoje doświadczenie i umiejętności z najlepszej strony.

Dysponując szeroką gamą wzorów CV, jesteśmy w stanie przygotować profesjonalny życiorys lub list motywacyjny zgodnie z Twoim indywidualnym profilem i predyspozycjami. Naszym atutem jest doświadczenie i znajomość zasad, na które zwracają uwagę rekruterzy. Wiemy jak opracować wzory CV, które pozwolą Ci się skutecznie wyróżnić.

Kreator to nie wszystko

Popularne kreatory CV pozwalają na relatywnie szybkie stworzenie życiorysu zawodowego, ale nie podpowiedzą Ci jak przekonująco przedstawić doświadczenie czy osiągnięcia, aby nawiązać do wymagań stanowiska o które się ubiegasz. Dzięki wieloletniej praktyce, nasi eksperci wiedzą jakie informacje są istotne dla potencjalnego pracodawcy oraz jak rozmieścić poszczególne sekcje w dokumencie, aby podkreślić Twoje atuty.

Jeśli nie masz pewności jak najlepiej opisać doświadczenia oraz kwalifikacje, gotowe szablony z kreatorów CV nie są najlepszym rozwiązaniem. Możesz skorzystać z naszej pomocy w opracowaniu profesjonalnego dokumentu i dysponować czytelnym, a także atrakcyjnym wizualnie dokumentem. Dzięki profesjonalnemu CV, łatwiej wyróżnisz się spośród innych kandydatów i zdobędziesz wymarzoną pracę.

Co wyróżnia nasze CV?

Elegancki i nowoczesny format, jednak bez „udziwnień” aby Pracodawcy i Rekruterzy zwrócili uwagę przede wszystkim na kwestie merytoryczne. Bardzo ważne jest jednak pierwsze wrażenie i forma dokumentu przyjazna dla użytkownika, dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty CV z kodem QR (jako opcja na życzenie klienta). Jak to działa ? Indywidualny kod QR generujemy z profilu linkedIn i dodajemy do CV. Po zaczytaniu kodu, rekruter może od razu zobaczyć szczegóły profilu linkedIn zarówno korzystając z formy elektronicznej CV, jak również papierowej po wydrukowaniu. CV z kodem QR tworzy wizerunek kandydata jako osoby innowacyjnej i dlatego jest to dobry sposób na wyróżnienie się spośród innych osób.

Zgodnie z obecnymi standardami, nie zamieszczamy w dokumentach aplikacyjnych takich danych, jak np. płeć, stan cywilny, data urodzenia czy dokładny adres zameldowania. W oparciu o ostatnie trendy wyznaczone przez międzynarodowe korporacje, w większości obecnych CV nie zamieszczamy zdjęcia. Zależy to jednak od specyfiki stanowiska oraz organizacji do której jest kierowana aplikacja. W tej kwestii na pewno doradzi nasz konsultant z doświadczeniem w krajowych i międzynarodowych projektach rekrutacyjnych.

W naszych dokumentach szczególną uwagę przywiązujemy do podsumowania zawodowego, aby już na początku CV, przekazać Pracodawcy kluczowe informacje i podkreślić atuty odpowiadające wymaganiom. Już pierwsze sekundy decydują czy aplikacja będzie odrzucona czy też czytana dalej (więcej w artykule: https://www.expercikariery.pl/jak-napisac-cv-wykorzystaj-swoje-6-sekund).

Poniżej wzór podsumowania zawodowego dla Menedżera Sprzedaży:

Jestem skutecznym i ambitnym menedżerem, z bogatym doświadczeniem w zarządzaniu działaniami sprzedażowymi na rynku farmaceutycznym (B2B). Posiadam konkretne osiągnięcia w zakresie zwiększania udziałów rynkowych, realizacji planów sprzedażowych oraz skutecznego negocjowania kontraktów handlowych. Reprezentuję firmę jako dojrzały partner biznesowy, budując i efektywnie utrzymując relacje z kluczowymi klientami. Ponadto, mam doświadczenie w motywowaniu i inspirowaniu zespołów do osiągania ambitnych celów. Jestem osobą zdeterminowaną, odporną na stres oraz cechuje mnie silna motywacja i wysoka etyka zawodowa”.

Staramy się zaprezentować osiągnięcia zawodowe i/lub projekty, którymi może się pochwalić kandydat, poza standardowym wymienieniem zakresu obowiązków.

Bardzo istotne jest, aby osiągnięcia były mierzalne i dostarczały Pracodawcy jasny przekaz, jakie korzyści mogą się wiązać z zatrudnieniem kandydata.

Jak myślicie, czy w profesjonalnym CV lepiej brzmi:

„zwiększenie udziałów w rynku sprzętu AGD” ,

czy też sformułowanie zawierające więcej konkretów:

„Zwiększenie o 3% udziałów w rynku sprzętu AGD w latach 2019-2021”,

Z kolei bardzo dobrym przykładem realizowanego projektu jest wdrożenie systemu klasy ERP. Powinniśmy jednak unikać opisów takich jak np.

„udział we wdrożeniu systemu SAP”.

Znacznie lepiej będzie brzmiało konkretne wyjaśnienie:

„Skuteczne wdrożenie modułu sprzedaż w systemie SAP (2020), zgodnie z harmonogramem i budżetem projektu „.

W doświadczeniu zawodowym najwięcej uwagi poświęcamy na obszary odpowiedzialności z ostatnich kilku lat.

Obowiązki przedstawiamy jak najbardziej konkretnie:

zamiast często spotykanego „Zarządzanie zespołem”

Staramy się pokazać jakim zespołem kierujemy:

np. „Zarządzanie 30-osobowym działem sprzedaży, w tym bezpośrednio raportujących 6 przedstawicieli regionalnych”

Rezygnujemy jednak ze szczegółowego wymieniania wszystkich zadań, aby CV nie wyglądało jak tzw. kwestionariusz, koncentrując się na obszarach odpowiedzialności najbardziej aktualnych i kluczowych z punktu widzenia naszych obecnych celów zawodowych.

W części Wykształcenie prezentujemy edukację na poziomie szkół wyższych oraz studiów podyplomowych i MBA, rezygnując z pokazania pełnej ścieżki m.in. bez szkół średnich itd.

W części Szkolenia i certyfikaty, wybieramy te potwierdzające aktualne kompetencje, które wyróżniają kandydata i jednocześnie są wymagane na danym stanowisku. Często pomijamy m.in. jednodniowe kursy lub szkolenia.

Umiejętności najlepiej podzielić w profesjonalnym CV na 3 grupy:

Umiejętności zawodowe, znajomość programów IT oraz języków obcych.

Istotne umiejętności zawodowe w obszarze sprzedaży to m.in.

Znajomość rynku (np. FMCG)
Nowoczesne techniki sprzedaży
Efektywne budowanie długofalowych relacji z klientami
Zarządzanie budżetem sprzedaży
Prowadzenie negocjacji handlowych

W programach IT, ponad 90% kandydatów wymienia MS Office i/lub MS Excel/Word. Istotne jest jednak podkreślenie konkretnej znajomości narzędzi IT, szczególnie jeżeli stanowią część wymagań dla danego stanowiska np. Tworzenie tabel przestawnych w MS Excel lub przynajmniej „zaawansowana znajomość”.

W językach obcych, najlepiej precyzyjnie określić w CV poziom znajomości np. B1/B2/C1 lub przynajmniej np. „swobodna komunikacja w środowisku biznesowym”.

Staramy się podkreślić ugruntowane umiejętności danego kandydata, które jednocześnie są istotne dla stanowiska na które aplikuje.

Wreszcie najważniejsze: mamy swoje sprawdzone zasady ale do każdego CV podchodzimy indywidualnie. Każdemu klientowi przydzielamy dedykowanego konsultanta, adekwatnie do doświadczenia i profilu zawodowego. Dopiero po rozmowie i zebraniu wszystkich informacji, przystępujemy do przygotowania nowych dokumentów aplikacyjnych.

Takie podejście gwarantuje, że ponad ponad 80% naszych klientów otrzymuje zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Czy chcesz skorzystać ze wsparcia profesjonalistów ?

Zamów profesjonalne CV!

Opineo.pl - Słucham swoich klientów