Wzory CV - nasze przykładowe realizacje

Przykładowe CV

Szukasz przykładowych dokumentów aplikacyjnych, które stworzyliśmy dla naszych klientów? Dobrze trafiłeś!

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory profesjonalnych CV, które najczęściej wybierają nasi Klienci.

Co wyróżnia nasze CV?

Elegancki i nowoczesny format, jednak bez „udziwnień” aby Pracodawcy i Rekruterzy zwrócili uwagę przede wszystkim na kwestie merytoryczne.

Zgodnie z obecnymi standardami, nie zamieszczamy w dokumentach aplikacyjnych takich danych, jak np. płeć, stan cywilny, data urodzenia czy dokładny adres zameldowania. W oparciu o ostatnie trendy wyznaczone przez międzynarodowe korporacje, w coraz większej ilości CV nie są zamieszczane zdjęcia. Zależy to jednak od specyfiki stanowiska oraz organizacji do której jest kierowana aplikacja. W tej kwestii na pewno doradzi nasz konsultant z doświadczeniem w krajowych i międzynarodowych projektach rekrutacyjnych.

Wzory CV – przykładowe realizacje

Wzór CV nr 1 - jednostronny dokument bez zdjęcia z szarym nagłówkiem i granatowymi dodatkamiWzór CV nr 2 - jednostronny dokument ze zdjęciem z szarym nagłówkiem i granatowymi dodatkamiWzór CV nr 3 - jednostronny dokument bez zdjęcia z niebieskim pasem bocznymWzór CV nr 4 - jednostronny dokument ze zdjęciem z niebieskim pasem bocznymWzór CV nr 5 - dwustronny dokument bez zdjęcia z niebieskim nagłówkiem i szarymi dodatkami, strona pierwszaWzór CV nr 6 - dwustronny dokument bez zdjęcia z niebieskim nagłówkiem i szarymi dodatkami, strona drugaWzór CV nr 7 - dwustronny dokument ze zdjęciem z niebieskim nagłówkiem i szarymi dodatkami, strona pierwszaWzór CV nr 8 - dwustronny dokument ze zdjęciem z niebieskim nagłówkiem i szarymi dodatkami, strona drugaWzór CV nr 9 - dwustronny dokument bez zdjęcia z grafiką w nagłówku, strona pierwszaWzór CV nr 10 - dwustronny dokument bez zdjęcia z grafiką w nagłówku, strona drugaWzór CV nr 11 - jednostronny dokument bez zdjęcia z szarym nagłówkiem i paskiem bocznymWzór CV nr 12 - jednostronny dokument bez zdjęcia z czerwonym nagłówkiem i paskiem bocznymWzór CV nr 13 - jednostronny dokument ze zdjęciem i niebieskimi elementamiWzór CV nr 14 - jednostronny dokument ze zdjęciem i czerwonymi elementamiWzór CV nr 15 - jednostronny dokument ze zdjęciem i granatowymi elementamiWzór CV nr 16 - jednostronny dokument bez zdjęcia z granatowym paskiem bocznymWzór CV nr 17 - jednostronny dokument ze zdjęciem i niebieskim prawym paskiem bocznymWzór CV nr 18 - jednostronny dokument bez zdjęcia i niebieskim prawym paskiem bocznymWzór CV nr 19 - jednostronny dokument ze zdjęciem w szarej kolorystyceWzór CV nr 20 - jednostronny dokument bez zdjęcia w szarej kolorystyce

 

Zamów profesjonalne CV!

 

W naszych dokumentach szczególną uwagę przywiązujemy do podsumowania zawodowego, aby już na początku CV, przekazać Pracodawcy kluczowe informacje i podkreślić atuty odpowiadające wymaganiom. Już pierwsze sekundy decydują czy aplikacja będzie odrzucona czy też czytana dalej (więcej w artykule: https://www.expercikariery.pl/jak-napisac-cv-wykorzystaj-swoje-6-sekund).

Poniżej wzór podsumowania zawodowego dla Menedżera Sprzedaży:

Jestem skutecznym menedżerem, z bogatym doświadczeniem w zarządzaniu działaniami sprzedażowymi  na rynku farmaceutycznym (B2B). Posiadam konkretne osiągnięcia w zakresie zwiększania udziałów rynkowych, realizacji planów sprzedażowych oraz skutecznego negocjowania kontraktów handlowych. Reprezentuję firmę jako dojrzały partner biznesowy, budując i efektywnie utrzymując relacje z kluczowymi klientami. Ponadto, mam doświadczenie w motywowaniu i inspirowaniu zespołów do osiągania ambitnych celów. Jestem osobą zdeterminowaną, odporną na stres oraz cechuje mnie silna motywacja i wysoka etyka zawodowa”.

Staramy się zaprezentować osiągnięcia zawodowe i/lub projekty, którymi może się pochwalić kandydat, poza standardowym wymienieniem zakresu obowiązków.

Bardzo istotne jest, aby osiągnięcia były mierzalne i dostarczały Pracodawcy jasny przekaz, jakie korzyści mogą się wiązać z zatrudnieniem kandydata.

Jak myślicie, czy w profesjonalnym CV lepiej brzmi:

„zwiększenie udziałów w rynku sprzętu AGD” ,

czy też sformułowanie zawierające więcej konkretów:

„Zwiększenie o 3%  udziałów w rynku sprzętu AGD w latach 2016-2018”,

Z kolei bardzo dobrym przykładem realizowanego projektu jest wdrożenie systemu klasy ERP. Powinniśmy jednak unikać opisów takich jak np.

„udział we wdrożeniu systemu SAP”.

Znacznie lepiej będzie brzmiało konkretne wyjaśnienie:

„Prowadzenie wdrożenia modułu sprzedaż w systemie SAP (2018), zgodnie z harmonogramem, budżetem i założeniami projektu „.

W doświadczeniu zawodowym najwięcej uwagi poświęcamy na obszary odpowiedzialności z ostatnich kilku lat.

Obowiązki przedstawiamy jak najbardziej konkretnie:

zamiast często spotykanego „Zarządzanie zespołem”

Staramy się pokazać jakim zespołem kierujemy:

tj. np. „Zarządzanie 30-osobowym działem sprzedaży, w tym bezpośrednio raportujących 6 przedstawicieli regionalnych”

Rezygnujemy jednak ze szczegółowego wymieniania wszystkich zadań aby CV nie wyglądało jak tzw. kwestionariusz, koncentrując się na obszarach odpowiedzialności najbardziej aktualnych i kluczowych z punktu widzenia naszych obecnych celów zawodowych.

W części Wykształcenie prezentujemy edukację na poziomie szkół wyższych oraz studiów podyplomowych i MBA, rezygnując z pokazania pełnej ścieżki tj. m.in. bez szkół średnich, techników itd.

W części Szkolenia i certyfikaty wybieramy te potwierdzające aktualne kompetencje, które wyróżniają kandydata i jednocześnie są wymagane na danym stanowisku. Często pomijamy m.in. jednodniowe kursy lub szkolenia.

Umiejętności najlepiej podzielić w profesjonalnym CV na 3 grupy:

Umiejętności zawodowe, znajomość programów IT oraz języków obcych.

Istotne umiejętności zawodowe w obszarze sprzedaży to m.in.

Znajomość rynku (np. FMCG)
Nowoczesne techniki sprzedaży
Efektywne budowanie długofalowych relacji z klientami
Zarządzanie budżetem sprzedaży
Prowadzenie negocjacji handlowych

W programach IT ponad 90% kandydatów wymienia MS Office i/lub MS Excel/Word. Istotne jest jednak podkreślenie konkretnej znajomości narzędzi IT, szczególnie jeżeli stanowią część wymagań dla danego stanowiska. np. Tworzenie tabel przestawnych w MS Excel lub przynajmniej „zaawansowana znajomość”.

W językach obcych, najlepiej precyzyjnie określić w CV poziom znajomości np. B1/B2/C1 lub przynajmniej np. „swobodna komunikacja w środowisku biznesowym”.

Staramy się podkreślić ugruntowane umiejętności danego kandydata, które jednocześnie są istotne dla stanowiska na które aplikuje.

Wreszcie najważniejsze : mamy swoje sprawdzone zasady ale do każdego CV podchodzimy indywidualnie. Każdemu klientowi przydzielamy dedykowanego konsultanta, adekwatnie do doświadczenia i profilu zawodowego. Dopiero po rozmowie i zebraniu wszystkich informacji, przystępujemy do przygotowania nowych dokumentów aplikacyjnych.

Takie podejście gwarantuje, że ponad 99% naszych klientów jest zadowolona z CV oraz ponad 82% klientów informuje nas, że dzięki naszym dokumentom aplikacyjnym dostała zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Czy chcesz skorzystać ze wsparcia profesjonalistów ?

Zamów profesjonalne CV!

Opineo.pl - Słucham swoich klientów