Nasz zespół

Nasz zespół

 

Jacek Łudzik

 

Posiada ponad 20 – letnie doświadczenie menedżerskie, zarządzał działem handlowym oraz projektowym, koordynował prace i wyznaczał standardy, prowadził rekrutacje oraz szkolenia.

Karierę zaczynał jako Dyrektor Sprzedaży w regionie Polski południowej w Reynaers Polska. Od roku 2012 związał się z niemiecką firmą Interpane Gmbh, obejmując stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży i Projektów na terenie Polski.

Jacek specjalizuje się w szkoleniach o szerokim zakresie od technik prezentacji do specjalistycznych szkoleń działań handlowych i konsultacyjnych.

Zrealizował ponad 100 projektów w zakresie szkoleń i prezentacji.
Zatrudnił ponad 50 osób na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie.

Anna Mikulska

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie, na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich, związanych z obszarem HR.

Karierę zaczynała jako Specjalista ds. rozwoju zawodowego a następnie była odpowiedzialna za zarządzanie Działem Personalnym w firmie Tesco Polska. Przez ponad 5 lat była Dyrektorem Personalnym w spółce Mostostal Kraków S.A.

Anna specjalizuje się w Assessment i Development Center, nowoczesnych technikach rekrutacji, budowaniu wizerunku, identyfikacji talentów, rozwoju kompetencji oraz doradztwie w kierowaniu karierą i job-coachingu.

Jest certyfikowanym trenerem zarządzania.
Zatrudniła ponad 300 osób na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie.

Monika Borowiec

 

Absolwentka studiów ekonomicznych ze specjalizacją w obszarze Zarządzania zasobami ludzkimi.

Autorka artykułów branżowych z poradami dotyczącymi pisania CV, listu motywacyjnego oraz rozmów kwalifikacyjnych i poszukiwania pracy.

Posiada doświadczenie i wiedzę w zakresie kompleksowej obsługi klienta, tworzenia treści oraz budowania wizerunku marki i strategii marketingowej.

Monika specjalizuje się także w mediach społecznościowych, korzystając z aktualnych trendów branżowych. W swojej pracy skupia się na komunikacji i budowaniu relacji z odbiorcą oraz precyzyjnym określaniu specyfiki zawodu.

Grzegorz Szymański

 

 

Opineo.pl - Słucham swoich klientów