Jacek Łudzik

Jacek Łudzik

foto2_Jacek_LudzikCzłonek Zarządu w Experci Kariery.

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie menedżerskie w obszarze sprzedaży i zarządzania. Karierę zaczynał na początku lat 90- tych jako Dyrektor Sprzedaży w regionie Polski południowej w firmie Reynaers Polska sp. z o.o. Następnie w 1997 roku został odpowiedzialny za sprzedaż projektową na terenie całej Polski, obejmując stanowisko Dyrektora ds. Koordynacji Projektów w Reynaers Polska sp.z o.o. Od roku 2012 związał się z niemiecką firmą Interpane Glasgesellschaft Gmbh, obejmując stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży i Projektów na terenie Polski.

Przez ponad 20 lat był dyrektorem w sektorze sprzedaży, zarządzał działem handlowym oraz zespołem koordynatorów projektów i konsultantów technicznych, koordynował ich prace i wyznaczał standardy, prowadził rekrutacje oraz szkolenia i prezentacje. Odpowiedzialny za sprzedaż projektową zrealizował kilkaset projektów budowlanych stanowiących obecnie prestiżowe referencje.

Jacek Łudzik specjalizuje się w szkoleniach o szerokim zakresie począwszy od technik prezentacji poprzez szkolenia sprzedażowe , aż do specjalistycznych szkoleń dotyczących działań handlowych i konsultacyjnych dotyczących szczególnie produktów o poziomie cenowym „ premium „.
Zrealizował ponad 70 projektów w zakresie szkoleń i prezentacji.
Zatrudnił ponad 50 osób na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie

Jego motto to :

„.. życie składa się w dziesięciu procentach z tego ,co nam się przydarza, a w dziewięćdziesięciu z tego, jak na to reagujemy .. „

Jacek jest ojcem dwojga nastolatków. W czasie wolnym pasjonat narciarstwa zjazdowego , jako licencjonowany instruktor PZN przekazuje wiedzę dotyczącą tematyki „ białego szaleństwa”.

Opineo.pl - Słucham swoich klientów