Anna Mikulska

Anna Mikulska

foto2_Anna_MikulskaCzłonek Zarządu w Experci Kariery.

Od 1998 roku związana z obszarem human resources w międzynarodowych firmach.
Posiada ponad 15-letnie doświadczenie menedżerskie.
Karierę zaczynała jako Specjalista. ds rozwoju zawodowego a następnie była odpowiedzialna za zarządzanie Działem Personalnym w firmie Tesco Polska Sp. z o.o.
Przez ponad 5 lat była Dyrektorem Personalnym w spółce Mostostal Kraków S.A. gdzie odpowiadała za zarządzanie kadrami, w szczególności rozwinęła procedury oraz wdrożyła systemy zarządzania wiedzą i doświadczeniem pracowników, zarządzała procesami identyfikacji i oceny kluczowych kompetencji, koordynowała programy rozwojowe, Asessment i Development Centre, oceny 360.
Anna Mikulska specjalizuje się w nowoczesnych technikach rekrutacji oraz metodach prezentacji i autoprezentacji, budowania wizerunku, identyfikacji talentów, rozwoju kompetencji, doradztwie w kierowaniu karierą i job-coachingu. Jest certyfikowanym trenerem zarządzania.
Zrealizowała kilkadziesiąt projektów w zakresie komunikacji wewnętrznej, podnoszenia zaangażowania pracowników, zarządzania zmianą w procesie restrukturyzacji, budowania kultury organizacyjnej opartej na wartościach.
Zatrudniła ponad 300 osób na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie.

Jej motto to :

„.. Na przecięciu potrzeb świata i twoich talentów znajdziesz swoją pracę .. „

Anna jest matka szesnastoletniego syna i dwudziestoletniej córki.

W czasie wolnym pasjonatka turystyki górskiej i dyplomowana instruktorka jogi.

Opineo.pl - Słucham swoich klientów